Reklam Alanı

Çukur Dizisi Paris Çekimlerinden Yeni Fotoğraflar

İzleyicilerin Merakla beklediği Çukur dizisinin Paris’te çekilen sahnelerinden ilk kareler izleyicilerin beğenisine sunuldu!

İzleyicilerin Merakla beklediği Çukur dizisinin Paris’te çekilen sahnelerinden ilk kareler gelmeye başladı!

Ay Yapım ve Show TV’nin yeni sezonda en iddialı dizisi Çukur’un çekimlerine Paris’te devam ediliyor. Başarılı oyuncu kadrosu ve muhteşem senaryosu ile ilgi odağı olan dizinin Paris’teki setinden ilk kareler geldi. Geçen hafta İstanbul’da çekimlere başlayan ekip, bu hafta Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz’in sahneleri için Paris’te çekimlere aralıksız devam ediyor. Paris’te Eyfel Kulesi’nin etrafında çekim yapan ikili orada yaşayan Türklerin de ilgi odağı oldu. Çukur’un çekimleri hafta boyunca Paris’in önemli tarihi mekanlarında devam edecek.

İzleyicilerin Merakla beklediği Çukur dizisinin Paris’te çekilen sahnelerinden ilk kareler gelmeye başladı!

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün yaptığı dizide son dönemin başarılı oyuncuları Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka, Ercan Kesal ve Perihan Savaş bulunuyor. Çukur’un ilk tanıtım fragmanı ve özel tasarımları ile ilgi odağı olan afişleri sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Başrol oyuncuları ile birlikte Çukur’a adım attığımız bu ilk görüntüler şimdiden izleyicileri içine çekmeyi başardı.

HERKES BİR GÜN MUTLAKA “ÇUKUR”A GERİ DÖNER!

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay, Pelin Diştaş Yaşaroğlu
Yönetmen: Sinan Öztürk, Özgür Sevimli
Senaryo: Gökhan Horzum

Hiç yorum yok